Nasze sukcesy w roku szkolnym 2014/2015

Rok szkolny 2014/2015 był kolejnym okresem w którym uczniowie Zespołu Szkolno – Oświatowego osiągali znaczące sukcesy w różnych dziedzinach życia szkolnego.

laureatka Przedmiotowego Konkursu z Języka Rosysjkiego w gimnazjum - Natalia Niewiadomska

Osiągnięcia sportowe
Szkoła podstawowa
I miejsce drużynowo dziewcząt w Finale Powiatu w Szachach (Sajewicz Magda, Wesołowska Karolina, Kendyś Małgorzata, Kraśko Julita)
I miejsce drużynowo chłopców w Finale Powiatu w Szachach (Surel Dariusz, Tarasiuk Paweł)
II miejsce drużynowo dziewcząt w Półfinale Województwa w Szachach
I miejsce (Tarasiuk Paweł) w Mistrzostwach Powiatu w Biegach Przełajowych
I miejsce drużynowo chłopców w Czwórboju w Finale Powiatowym (Tarasiuk Paweł, Wiśniewski Artur, Ławrynowicz Tomek, Onopryjuk Bartek, Chodakowski Daniel, Iwaniuk Bartek)
VII  miejsce drużynowo chłopców w Półfinale Województwa w Czwórboju
II miejsce drużynowo dziewcząt w Finale Powiatu w Piłce Ręcznej

Gimnazjum
I miejsce drużynowo dziewcząt w Finale Powiatu w Szachach (Niewiadomska Natalia, Krawczyk Natalia, Nazaruk Małgorzata, Niczyporuk Agata)
I miejsce drużynowo dziewcząt w Finale Powiatu w Szachach (Niewiadomska Natalia, Krawczyk Natalia, Nazaruk Małgorzata, Niczyporuk Agata)
I miejsce drużynowo chłopców w Finale Powiatu w Szachach (Niewiadomski Łukasz, Troc Adam, Androsiuk Daniel)
III miejsce drużynowo dziewcząt w Półfinale Województwa w Szachach (Niewiadomska Natalia, Krawczyk Natalia, Nazaruk Małgorzata, Niczyporuk Agata)
VI miejsce w indywidualnych Biegach Przełajowych w Powiecie (Kuptel Arek)

Osiągnięcia w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej
I miejsce - Sajewicz Magda
I miejsce - Simoniuk Krzysztof
Finaliści Wojewódzkiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
Sajewicz magda
Simoniuk Krzysztof
Androsiuk Daniel


Nasze sukcesy w roku szkolnym 2013/2014

laureatka Przedmiotowego Konkursu z Języka Białoruskiego w Szkole Podstawowej- Marta Jakimiuk

laureatka Przedmiotowego Konkursu z Języka Rosysjkiego w gimnazjum- Justyna Chodakowska

laureat Przedmiotowego Konkursu z Geografii –Adrian Kraśko

laureatka Przedmiotowego Konkursu Języka Rosyjskiego w gimnazjum- Agata Niczyporuk

 III miejsce uczniów klasy I w Przeglądzie Małych Form Teatralnych w Białymstoku

I i II miejsce w Powiatowym Ogólnopolskim Turnieju wiedzy Pożarniczej – Krzysztof Simoniuk  i Magda Sajewicz

II miejsce dziewcząt w Międzypowiatowym Turnieju Piłkarskim Drużyn MDP ,,Między Bugiem a Narwią”
osiągnięcia sportowe- Szkoła Podstawowa-

  • I miejsce dziewcząt i III miejsce chłopców w powiatowym turnieju szachowym ,
  • III miejsce dziewcząt i chłopców w półfinałach województwa w Turnieju Szachowym,I miejsce indywidualne w Szachowym  Turnieju Niepodległości w Mielniku 
  • I miejsce chłopców w Powiatowym Gwiazdkowym Turnieju Szachowym

osiągnięcia sportowe- Publiczne Gimnazjum-